Instalacje co - Nowy Sącz

Generalni wykonawcy

Instalacje co to nadal najpopularniejszy sposób na ogrzanie domu. Tradycyjne piece centralnego ogrzewania stopniowo są zastępowane nowszymi, ekologicznymi odpowiednikami jednak technologia grzewcza nie ulega zmianie – nadal jest to ten sam skuteczny i sprawdzony system co. Nasza firma zajmuje się wykonywaniem instalacji co od podstaw oraz wykonuje modernizację już istniejącego systemu centralnego ogrzewania. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji: wykonujemy projekt i kosztorys przewidywanych prac. Wieloletnia praktyka pozwala nam realizować zlecenia solidnie i na czas.

Modernizacja instalacji co

Do zakresu naszych usług należy m.in. termomodernizacja instalacji co. W ramach modernizacji zazwyczaj wymienia się tradycyjny kocioł grzewczy na model nowszej generacji o lepszych parametrach i większych możliwościach regulacji. Możliwa jest także wymiana na kocioł zasilany innym paliwem niż miało to miejsce dotychczas. Wielu naszych Klientów decyduje się na wymianę kotła na paliwo stałe i na zainstalowanie ogrzewania gazowego, nie jest to jednak konieczne, aby uzyskać ciepły i energooszczędne ogrzewanie.

Aby zmniejszyć koszty ogrzewania, zalecamy montaż głowic termostatycznych przy kaloryferach oraz termostatu, który pozwoli zaprogramować temperaturę w poszczególnych pomieszczeniach. Te niewielkie zmiany znacznie ułatwią kontrolę nad temperaturą, a w rezultacie pozwolą dopasować zapotrzebowanie budynku na ciepło do rzeczywistych potrzeb mieszkańców. W efekcie koszty eksploatacji instalacji będą niższe. Zapraszamy do poznania oferty usług koparką.

 

Wymień z ulgą starą instalację co!

Komisja Europejska oszacowała, że niemal 3/4 budynków znajdujących się na terenie UE jest nieefektywnych energetycznie, co oznacza, że należałoby poddać je termomodernizacji. W rzeczywistości co roku modernizowanych jest od 0,4 do 1,2% obiektów budowlanych. Jedną z form wspierania remontów instalacji co w Polsce jest możliwość odliczenia od dochodu przez trzy lata do 53 tys. zł w ramach ulgi podatkowej. Z tego udogodnienia mogą skorzystać właściciele lub współwłaściciele jednorodzinnych budynków mieszkalnych, którzy ponieśli wydatki na realizację przedsięwzięć termomodernizacyjnych. Może to być m.in. demontaż pieca na paliwo stałe lub koszt materiałów budowlanych potrzebnych do wykonania nowej instalacji grzewczej lub koszt wymiany jej elementów.