Sprzedaż kruszyw i materiałów sypkich - Nowy Sącz

Sprzedaż materiałów sypkich

Zajmujemy się sprzedażą materiałów sypkich wraz z transportem do Klienta. W asortymencie mamy między innymi: tłuczeń, kliniec, miał, kamień łamany, mieszanki kruszyw, masę ziemno-skalną, piasek budowlany.

W sprzedaży mamy kruszywa i piaski, które są niezbędne do prowadzenia prac budowlanych, utwardzania terenu na podjazdach lub jako warstwa podkładowa pod kostkę brukową. W ramach oferowanych usług możemy pomóc w doborze odpowiedniego materiału, jego frakcji i ilości do konkretnego zapotrzebowania.

Świadczymy również usługi transportowe. Ceny za transport uzgadniamy indywidualnie. Koszty transportu obliczamy, uwzględniając wielkość zamówienia oraz odległość miejsca wyładunku od naszego magazynu. Dysponujemy samochodami o ładowności 7 ton i 13 ton oraz przyczepą o ładowności 11 ton. Poza dowozem zakupionych kruszyw we wskazane miejsce i rozładunkiem możemy także wywieźć z placu budowy ziemię czy gruz pozostały po wykopach koparką, czy wyrównywaniu terenu. Jeśli zatem chcesz nabyć lub nie wiesz, co zrobić z zalegającymi na Twojej posesji materiałami sypkimi, czekamy na kontakt! Zapraszamy do poznania oferty instalacji gazowych i instalacji co.

 

Oferta

Nazwa produktu
Tłuczeń frakcja 31,5-63 mm
Tłuczeń frakcja 63-120 mm
Kliniec frakcja 20-40 mm
Kliniec frakcja 5-20 mm
Kliniec frakcja 5-40 mm
Kliniec frakcja 2-8 mm
Miał frakcja 0-20 mm, 0-2 mm
Kamień łamany budowlany – niesortowany
Kamień łamany sortowany 100-300 mm
Mieszanka 5-63 mm /tłuczniowo-klińcowa/
Mieszanka kruszywa łamanego 0-63 mm
Mieszanka kruszywa łamanego 0-31,5 mm
Niesort 0-63 mm (pozaklasowy)
Niesort 0-100 mm (pozaklasowy)
Masa ziemno-skalna
Piasek zwykły 0-2 mm
Piasek naturalnie kopany
Grys 2-8 mm
Grys 8-16 mm
Grys 16-31 mm

Usługi transportowe:

  • Samochód o ładowności 7 ton, 13 ton oraz przyczepa o ładowności 11 ton
  • Ceny za transport uzgadniane indywidualnie

 

Od czego jest uzależniona cena kruszyw?

Kruszywa i inne naturalne materiały sypkie osiągają różne ceny. Różnica w cenie wynika z kilku czynników. Cena kruszyw jest uzależniona od:

  • rodzaju kruszywa
  • gatunku materiału
  • wytrzymałości
  • gradacji
  • przeznaczenia: kruszywo budowlane, drogowe, do aranżacji ogrodu
  • wybarwienia: w przypadku kruszyw ozdobnych.

Gatunek kruszywa, jego wytrzymałość i gradacja to podstawowe parametry, które wpływają na cenę materiału. Warto szukać kruszyw o stosunkowo dobrej wytrzymałości, aby mieć pewność, że jakość wykonywanych prac będzie właściwa. Często bowiem stosowanie tańszych materiałów to tylko pozorna oszczędność. W trakcie eksploatacji budynku, drogi czy podjazdu może się okazać, że kruszywo nie spełnia swojej funkcji i konieczne jest wykonanie mniejszych lub większych napraw. W przypadku wykonywania aranżacji ogrodu z wykorzystaniem kruszyw ozdobnych problem może nie być aż tak poważny. W przypadku prac budowlanych, gdzie stosowanie solidnych materiałów wpływa na stabilność i wytrzymałość całej konstrukcji, problem może być znacznie trudniejszy do rozwiązania. Dobrze dobrany żwir, ziemia ogrodowa czy grys o frakcji dopasowanej do typu prac to podstawa. Z tego względu służymy radą we wszystkich kwestiach związanych z zakupem i stosowaniem każdego z kruszyw dostępnych w naszej ofercie.