Usługi hydrauliczne - Nowy Sącz

Generalni wykonawcy

Usługi hydrauliczne przeprowadzone przez fachową ekipę zapewniają spokój o stan instalacji w domach, mieszkaniach oraz we wszystkich innych obiektach, gdzie obecne są instalacje wodne, ściekowe czy grzewcze. Hydraulik bowiem to specjalista zajmujący się montażem i naprawą szeregu systemów, gdzie wykorzystywana jest woda. Może pełnić nadzór nad niewielkimi przydomowymi sieciami, nawodnieniem ogrodu, ale również skomplikowanymi i rozległymi instalacjami na basenach czy ogrzewaniem podłogowym i ściennym.

Nasi specjaliści podejmują się zleceń o każdym rozmiarze i stopniu skomplikowania. Dotąd realizowaliśmy zadania obejmujące wykonanie w ramach jednego zlecenia nawet kilkunastu instalacji i usług hydraulicznych w najróżniejszych obiektach m.in. w hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej, basenie pływackim w Krakowie czy hotelu Krynica SPA w Krynicy Zdrój.

 

Czym zajmujemy się w ramach usług hydraulicznych?

W naszej firmie zatrudniamy specjalistów z różnych dziedzin, co pozwala nam oferować kompleksowe usługi. Usługi hydrauliczne to wszelkie prace wykonywane w obrębie instalacji sanitarnych i grzewczych. W ramach naszych działań wykonujemy przede wszystkim prace montażowe – montujemy i modernizujemy sieci dostarczające i odprowadzające wodę, instalujemy piece opałowe i kaloryfery. Wykonujemy kotłownie, przyłącza do węzła MPEC, prace izolacyjne, instalujemy liczniki wody. Nasze usługi hydrauliczne mogą uwzględnić również prace na zewnątrz np. wykopy pod sieci wodociągowe. Zapraszamy do poznania oferty instalacji gazowych i usług koparką..