Usługi hydrauliczne

Generalni wykonawcy

Usługi hydrauliczne przeprowadzone przez fachową ekipę zapewniają spokój o stan instalacji w domach, mieszkaniach oraz we wszystkich innych obiektach, gdzie obecne są instalacje wodne, ściekowe czy grzewcze. Hydraulik bowiem to specjalista zajmujący się montażem i naprawą szeregu systemów, gdzie wykorzystywana jest woda. Może pełnić nadzór nad niewielkimi przydomowymi sieciami, nawodnieniem ogrodu, ale również skomplikowanymi i rozległymi instalacjami na basenach czy ogrzewaniem podłogowym i ściennym.

Nasi specjaliści podejmują się zleceń o każdym rozmiarze i stopniu skomplikowania. Dotąd realizowaliśmy zadania obejmujące wykonanie w ramach jednego zlecenia nawet kilkunastu instalacji i usług hydraulicznych w najróżniejszych obiektach m.in. w hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej, basenie pływackim w Krakowie czy hotelu Krynica SPA w Krynicy Zdrój.

 

Czym zajmujemy się w ramach usług hydraulicznych?

W naszej firmie zatrudniamy specjalistów z różnych dziedzin, co pozwala nam oferować kompleksowe usługi. Usługi hydrauliczne to wszelkie prace wykonywane w obrębie instalacji sanitarnych i grzewczych. W ramach naszych działań wykonujemy przede wszystkim prace montażowe – montujemy i modernizujemy sieci dostarczające i odprowadzające wodę, instalujemy piece opałowe i kaloryfery. Wykonujemy kotłownie, przyłącza do węzła MPEC, prace izolacyjne, instalujemy liczniki wody. Nasze usługi hydrauliczne mogą uwzględnić również prace na zewnątrz np. wykopy pod sieci wodociągowe.