Usługi koparką - Nowy Sącz

Usługi koparką

Świadczymy usługi koparko-ładowarką, koparką oraz minikoparką. Dysponujemy również samochodem ciężarowym — wywrotką. Wykonujemy zlecenia głównie na obszarze województwa małopolskiego.

Do obszaru naszych działań należą usługi koparką i minikoparką, które wykonują doświadczeni operatorzy. Jeśli potrzebujesz zlecić nam roboty ziemne z użyciem sprzętu budowlanego, zadzwoń lub napisz! Dostarczymy wynajęte maszyny na miejsce budowy i każdej innej inwestycji w obrębie woj. małopolskiego.

Nasze koparki, koparko-ładowarki i minikoparki są zawsze przygotowane do pracy, a ich gabaryty oraz napęd pozwalają na wykonywanie wykopów i niwelacji terenu w niemal każdej lokalizacji, niezależnie od podłoża. Osoby obsługujące nasz sprzęt to wykwalifikowani operatorzy, którzy mają za sobą lata praktyki, którą zdobyli w trakcie wykonywania prac przy najróżniejszych zadaniach. Dokładają starań, aby każde zlecenie wykonać z najwyższą starannością i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Zależy nam, aby prace przebiegały sprawnie i zgodnie z planem, ponieważ czujemy się odpowiedzialni za powierzone nam zlecenia. Zapraszamy do poznania oferty instalacji gazowych i instalacji co.

 

Zakres naszych prac ziemnych

W zakresie naszych usług leżą prace ziemne i budowlane. Wykonujemy wykopy pod fundamenty, instalacje wodno-kanalizacyjne, oczka wodne. Ponadto zajmujemy się wyrównywaniem terenu pod układanie kostki brukowej lub pod budowę oraz nawadnianiem lub odwadnianiem gruntu. Oferujemy wywóz ziemi i gruzu z miejsca budowy lub z dowolnego innego terenu. Z użyciem koparek i minikoparek oraz samochodów ciężarowych wykonujemy:

  • wykopy fundamentowe pod budynki mieszkalne i przemysłowe
  • wykopy pod stawy i oczka wodne
  • wykopy pod sieci wodociągowe, kanalizacyjne i linie gazowe
  • nawadnianie i odwadnianie terenu
  • korytowanie terenu
  • przygotowanie terenu pod budowę — niwelacja nierówności gruntu i kształtowanie
  • wywóz ziemi, gruzu z terenu budowy